Stolik, poł. XIX w., Polska, drewno liściaste, politura.
Stolik z okrągłym blatem na kolumnie wspartej na czterech nóżkach o esowatym wykroju. Kolumna zdobiona snycerką. Blat z drewna litego, szpongowany od spodu. Stan zachowania bardzo dobry. Wymiary stolika wynoszą: wys. - 73,5 cm, średnica blatu - 83,5 cm. Więcej zdjęć na stronie: http://art-d.com.pl/galeria/meble/stolik-2/