SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno, 81 x 116 cm,
sygn. na odwrocie: Sempoliński 70 / rzeka
cena wywoławcza: Wykup abonament
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 65 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sempoliński | '68 | Mąchocice'
opisany na odwrociu, na blejtramie: 'łąka II 1968 65 x 73' oraz: 'w / 61'
na odwrociu ślad nieczytelnej papierowej naklejki oraz naklejka z napisem: 'w / 61'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, kredka/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:
'Sempoln | marzec 2004 | z za grobu'
- Jacek Sempoliński, katalog wystawy w Galerii Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, 05.-06. 2006, Kraków 2006, s. 16 (il.)
- Jacek Sempoliński. Galeria Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, 05.-06. 2006
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Stare topole w Nieborowie, 1986 r.
grafit/papier, 62,5 x 49 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sempoliński '86 | Stare topole w Nieborowie'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 61 x 74 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sempoliński | 71 | Mochnaczka'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sempoliński | marzec 2001 | A.R. Brazylia | N'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno, 81 x 65
sygn. na odwrocie: Sempoliński/ ‘80/ Kamianna (krajobraz)
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
węgiel/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Sempoliński. 31.III.99. Nieborów. Sterta'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/ceramika, wys.: 5 cm, śr.:37 cm
opisany na odwrociu: 'J. Sempoliński | 1974'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno; 92,5 x 73 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: JACEK / SEMPOLIŃSKI / "TWARZ" / 1972
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'p. Kloppenborg | Sempoliński | czaszka ’86 | grudzień | B'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
Światło na Ukrzyżowanym u św. Anny, 2002 r.
olej/płótno, 100 x 79 cm
opisany na odwrociu: '91 | Sempoliński | Miejsce zwane | czaszką | -opodal | 2002 | Światło na | Ukrzyżowanym | u św. Anny'
na odwrociu naklejka z warszawskiej Galerii Art New Media
- Galeria Art New Media, Warszawa - kolekcja prywatna, Polska
- "Jacek Sempoliński, Obrazy z lat 1966-2005", wystawa indywidualna, Galeria Art NOW Media, Warszawa, 23.06.2006-29.07.2006
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
kredka/papier, 43 x 30 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Sempoliński 2.IV.99 Nieborów. Sterta'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
kredka/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany, opisany i datowany l.d.: 'Sempoliński. 2 IV 99 Nieborów. Sterta'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno
65 x 73 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Sempoliński | ‘69 | Łącko
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej, płótno; 73,5 x 93 cm;
sygn., dat i opis na odwrocie: Sempoliński '68 / Łąka / 3. 72,5 x 92 cm
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 110 x 75 cm
sygnowany i opisany na odwrocie:
Rozbita czaszka
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
olej/płótno, 82 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sempoliński | '73 | Twarz'
SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)
pastel
70 x 100 cm