MUSIAŁOWICZ Henryk (1914 Gniezno - 2015 Warszawa)
technika własna, 102 x 86,5 cm
sygn. l. d.: Musiałowicz oraz na odwrociu: Z CYKLU "MATKA ZIEMIA" | 1992 | 94 X 79 | MUSIAŁOWICZ
cena wywoławcza: Wykup abonament
collage, technika mieszana/papier, 99 x 74 cm (w świetle oprawy)
sygnowany śr.d.: 'MUSIAŁOWICZ'
tech. własna, 77 x 96 cm
sygn. p.g.: MUSIAŁOWICZ
sygn. i opisany na odwrocie: Z CYKLU: "RODZINA" 74 x 84 1982 MUSIAŁOWICZ
asamblaż, olej/płyta pilśniowa, 71,5 x 61,5 cm
sygnowany l.g.: 'MUSIAŁOWICZ'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Z CYKLU | "ROZMYŚLANIA" | 1994 | MUSIAŁOWICZ'
linoryt (?), papier; 54 x 38 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu p. d.: E. A. MUSIAŁOWICZ 1973 (ołówkiem).
technika mieszana, płyta pilśniowa
75 x 60,5 cm
sygn. na odwrocie na płycie: Z CYKLU: | "EPITAFIUM" | 1981 | MUSIAŁOWICZ
po lewej u góry: H [w kółku] FI
Z cyklu Portret z wyobraźni, lata 60. XX w.
technika mieszana/papier naklejony na płytę, 70 x 49,5 cm
opisany na odwrociu: 'HMUSIAŁOWICZ | "PORTRAIT IMAGINAIRE" | WARSZAWA | [adres] | POLOGNE' oraz trzy nalepki z domu aukcyjnego Dobiaschofsky w Brnie
- kolekcja prywatna, Szwajcaria
- Dobiaschofsky, Brno
olej, technika własna/płyta pilśniowa, 105 x 86 cm
sygnowany p.g.: 'HMUSIAŁOWICZ'
opisany na odwrociu: 'Z CYKLU "ANIOŁY" | 1991 | MUSIAŁOWICZ'
Z CYKLU: REMINISCENCJE, 1974 r.
technika własna/ płyta, 58,5 x 48 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie pismem odręcznym: MUSIAŁOWICZ | Z CYKLU REMINISCENCJE |1974
technika mieszana, płyta
47 x 49 cm
sygn. p.g.: MUSIAŁOWICZ
* opłata z tytułu "droit de suite"
technika własna, płyta pilśniowa
138 x 77 x 11
sygn. l.d.: MUSIAŁOWICZ oraz u dołu pośrodku: MUSIAŁOWICZ
na odwr. na płycie napis autorski i sygn.: Z CYKLU | "MATKA ZIEMIA | 1994 | 138 x 77 | MUSIAŁOWICZ; dwie pieczątki Galerii VAVA, nalepka informacyjna z danymi obrazu oraz nalepka: Galeria Piotra Nowickiego | ul. Wierzbowa 9 | 00-094 Warszawa | Henryk Musiałowicz | Obrazy i rzeźby | W 90 rocznicę urodzin | wystawa: 26 maja - 31 lipca 2004 r.
63,2 x 52 cm
sygn. p. poniżej środka: MUSIAŁOWICZ
na odwrocie na płycie napis i sygnatura: Z CYKLU | REMINISCENCJE | 1984 | MUSIAŁOWICZ | 63 x 52,5
tech. własna, płyta, 52 x 39 cm
sygn. z prawej strony: MUSIAŁOWICZ
opisany na odwrocie: Z CYKLU / REMINESCENCJE / 1982 / 52x39 / MUSIAŁOWICZ
technika własna, 115 × 66 cm
sygn. p. d.: Musiałowicz |1984 oraz na odwrociu: Z CYKLU|ROZMYŚLANIA-|1984|MUSIAŁOWICZ
Technika własna, płyta, 94 x 78 cm,
sygn. l.g.: Musiałowicz, na odwrocie: z cyklu reminiscencje 94x78, 1983/85 poprawione 1986/87, Musiałowicz 79x63.
78,3 x 65 cm
sygn. p.g.: MUSIAŁOWICZ
na odwr. na płycie napis i sygnatury: Z CYKLU: "ANIOŁY" | 1984 | [spod spodu przebija napis:] Z CYKLU | REMINISCENCJE | 61 x 74 | MUSIAŁOWICZ | MUSIAŁOWICZ
na odwrocie na płycie nieczytelna pieczątka
KOMPOZYCJA Z CYKLU SACRUM, 1999
tech. własna, 95 x 53 cm
sygn. i opisany na odwrocie: Z CYKLU "SACRUM" 1999 95x53 MUSIAŁOWICZ
technika własna, płyta; 58 x 48 cm;
sygn. l. g.: MUSIAŁOWICZ;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z CYKLU / "REMINISCENCJE" / 1974 / MUSIAŁOWICZ