FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
flamaster, papier, 65 x 49 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Fangor 50
cena wywoławcza: Wykup abonament
Forma przestrzenna naturalnych rozmiarów z autorskim projektem sygnatury żywica epoksydowa polichromowana, farby na bazie kleju syntetycznego, wys. 144, szer. 235 cm
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR | B1 1964'
olej/płótno, 89 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Fangor'
opisany na odwrociu: 'Fangor | 6 WIECZÓR'
olej/płótno, 152,4 x 152,4 x 10,2 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'FANGOR | 1975'
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR B65 1965, na odwrocie na blejtramie papierowa nalepka Galerie Springer
kredka olejna/papier, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Fangor 72'
aluminium, akryl, 146 × 100 × 73 cm
sygn. z tyłu u góry: Fangor 15
olej, płótno, 96 x 79 cm
sygn. Na odwrocie: FANGOR/ BLACK AND PINK/ 1960
olej, płótno, 106,5 x 106,5 cm
sygn. na odwrocie: FANGOR / M30 1971 / 42 x 42”
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR / M 10 1968'
olej/płótno, 129 x 129 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR / B25 1965'
na odwrociu pieczęcie kolekcji Fibak Monte Carlo i Galerii Fibak w Warszawie
olej/płótno, 78 x 78 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'FANGOR / #51 1963'
kredka/papier, 66 x 47 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Fangor 70'
tusz/papier, 27 x 21 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.:'‘Fangor 97'
Bez tytułu (Szkic do obrazu), 1957 r.
olej/papier, 19 x 19 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Fangor 57'
Projekt Plakatu na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości
wydruk komputerowy, pianka; 100 x 70 cm;
sygn. p. g. w druku: Fangor; sygn. i dat. p. d.: Fangor13.
serigrafia barwna/papier, 69 x 69 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: 'Fangor 2005', opisany ołówkiem p.d.: 'artist proof 6/10'
akryl, technika własna, płótno; 85,5 x 106 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Fangor 91/2010;