TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: L.Tarasewicz| 2018 | acryl on canvas
cena wywoławcza: Wykup abonament
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 130 x 190 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'L.Tarasewicz | 1993'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2009'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/sklejka, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2004 | 50 x 50 akryl'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: L. Tarasewicz 2015 / acrylic on canvas / 130 X 100
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno, 65 x 65 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: L. Tarasewicz 1998
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno
60x80 cm
sygnowany na odwrocie: "L. Tarasewicz 2017 | Acrylic on canvas | 80 X 60"
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno
130x170 cm
na odwrocie: "L. Tarasewicz 2014 | 130x170 | acryl on canvas"
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno, 130 x170 cm
sygn. i dat. na odwrocie: L.Tarasewicz 2013 / 130 x 170 Acryl on canvas
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
(tryptyk) olej, płótno, 50 x 50 cm (każdy)
sygn. na odwrocie (każdy): L. Tarasewicz 1998
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej, płótno
80 x 100,5 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: Tarasewicz L.
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno
50 x 50 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: L. Tarasewicz 2017 | 50 x 50 | Acrylic on canvas
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl, płótno
100 x 130 cm
sygnowany na odwrocie na płótnie: L Tarasewicz 2017 | Acrylic on canvas | 130 x 100
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 130 x 190 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LEON TARASEWICZ | [adres] | 1992'
na odwrociu nieczytelna pieczęć
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płyta, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'L. Tarasewicz 2016 | 100 x 100 Acryl'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
ceramika szkliwiona,
zestaw zawiera 4 filiżanki ze spodkami [wys. 8 cm], 4 talerze, imbryk z pokrywką [wys. 24 cm], cukiernicę z pokrywką [13 cm], mlecznik [wys. 10,5 cm]
każdy element sygnowany i datowany na spodzie: 'Leon Tarasewicz | 2005'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 62 x 26 cm
sygnowany na odwrociu: 'Tarasewicz'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Leon Tarasewicz | 2013 | acryl on canvas
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
olej/płótno, 130 x 130 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Leon Tarasewicz | 1997'
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Tarasewicz 2013'