MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, ołówek, papier, 27 × 36,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 54 × 36 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier; 34,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.: martwa natura | malował Rafał Malczewski - potwierdza | Syn Krzysztof Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Zakopiańskie opłotki, lata 30.
Akwarela; wym.: 30,5 x 23,8 cm; sygn. niebieską farbą l.d.: Ra- fał Malczewski; praca oprawiona w ramkę z epoki, na zaplecku stempel wiedeńskiej fi my Oskar Balzer.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Olej, tektura; 33 x 41 cm
Sygnowany l.d.: R Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Rafał Malczewski | 1927'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany l.d.: 'Rafał Malczewski'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płótno, 94 x 74 cm
sygnowany i datowany l.d: 'Rafał Malczewski 56'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej/płótno, tektura, 36,5 x 45,5 cm
sygnowany p.d.: 'Rafał Malczewski'
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier; 48,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 36 x 54,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: `Rafał Malczewski`
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier; 29,5 x 39,5 cm
Na odwrocie potwierdzenie autorstwa, napis długopisem: akwarela Rafała Malczewskiego | potwierdził syn Krzysztof Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Portret ojca, Jacka Malczewskiego
ołówek, akwarela, 45 x 35 cm; opisany u dołu: Jacek Malczewski - rysował Rafał Malczewski/Magdalenie Kolendzie (?) - aby zawsze wierną była/prawdziwej sztuce/Krzysztof Malczewski 1946
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 33,5 x 49 cm w świetle passe-partout;
sygn. i dat. l. d.: Rafał Malczewski. Minaki. VII - 43.;
Ze zbiorów pasierbicy artysty, Barbary Turskiej-Lorentz
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 49 x 59 cm;
sygn. l. d.: R.Malczewski;
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 58 x 45 cm w świetle passe-partout;
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela/papier, 34 x 52 cm
w lewym dolnym rogu dedykacja artysty dla Stefanii Tuwimowej z datą 4 maja 1947 roku
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura, 23 x 28 cm,
sygn. p.d.: Rafał Malczewski.
Na odwrocie naklejki z wystaw w Muzeum okręgowym w Sandomierzu oraz Muzeum w Radomiu.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela na kartonie,
43 x 57 cm,
sygnowana l.d. "Rafał Malczewski"
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura; 61,5 x 78,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rafał Malczewski / 1927;
obraz dwustronny