OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
pleksi (wycinane laserowo), 115 x 78 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Zestaw płyt ceramicznych, 2016
ceramika szkliwiona, w skład zestawu wchodzą trzy płyty (60 x 30 x 2 cm) oraz trzy płyty (20 x 30 x 2 cm)
na spodzie wycisk w masie pieczęci Spółdzielni "Kamionka"
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Patera z cyklu Nowe patery łysogórskie, 2017
ceramika szkliwiona, 4,5 x 31,5 x 31,5 cm
sygnowana i datowana na spodzie: 'Olszczyński | Paweł | 2017'
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘olszczyński | 2005 | - martwa’
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej, spray/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Olszczyński Paweł | 2010'
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Bez tytułu (Kamienie I), Bez tytułu (Kamienie II), 2011 r.
kolaż, ołówek/papier, 100 x 70 cm (x2)
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Technika: ołówek na papierze
Data powstania: 2015
Wymiary: 53 x 37,5 cm
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Ołówek, emalia, papier; 38 x 29,5 cm;
sygn., dat. na odwrocie (ołówkiem)
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Ołówek, papier, 51 x 54 cm;
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 90 x 73 cm
na odwrociu opisany: `Paweł Olszczyński 2013 | "Polish New Look"`
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 73x65 cm
sygn. na odwrocie: Olszczyński Paweł 2013
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie; 2013
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej, spray, płótno, 50x61 cm
opisany na odwrocie: Olszczyński Paweł/2010
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Olej, płótno, 80 x 80 cm, 2011
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim.
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
Olej, płótno, 2 x 30 x 30 cm, 2010
OLSZCZYŃSKI Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 33 x 41 cm
na odwrociu opisany: `Paweł Olszczyński | 2010`