JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sangwina/papier, 23,5 x 33,5 cm
sygn. l.d.: "BJamontt"
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej/tektura, 25,5 x 33,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Br. Jamontt | XL'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
ołówek/papier, 13 x 17 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'BJ'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sygnowany u dołu: 'Br. Jamontt'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera, tektura, 49 × 39 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: BJamontt/1947
Wystawiany i opisywany: Bronisław Jamontt, wystawa jubileuszowa, Związek Polskich Artystów Plastyków w Toruniu, Dom Plastyków Toruń, ul. Dzierżyńskiego 16 stycznia 19
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera, tektura, 24,5 × 33,5 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Br Jamontt 1943
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Olej, tektura; 21 x 28 cm
Sygnowany p.d.: Jamontt 1943
Pochodzenie: z kolekcji Juliana Tuwima
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera/papier naklejony na tekturę, 33 x 25,5 cm
sygnowany l.d.: 'R. JAMONT' 36'
na odwrociu opisany ołówkiem: 'farby 'tempera' | werniks 'Ceroni s''
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela, papier, 34 × 49 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Hel 1929/Jamont
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, papier, 21 x 28 cm,
sygn. p.d.: Br. Jamont.
*droit de suite
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Ulica w dzielnicy żydowskiej - Wilno, 1928 r.
olej/papier, 49,5 x 65,9 cm
sygnowany i datowany wzdłuż prawej krawędzi: 'BR. | J | A | M | O | N | T | T | XX | V | I | I | I'
(wymiary w świetle oprawy)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
pastel, ołówek, papier, 16,5 x 28 ,5 cm w św. passe-partout
sygn. p. d.: Br Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 21 x 27 cm
sygnowany na płycie p.d.: 'B.Jamontt'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
kredka, papier, 24 × 34 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Br Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
pastel, papier, 27 x 39 cm
sygn. p.d.: Br Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej, sklejka; 37 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: BrJamontt / 36
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Pejzaż jesienny ze stawem, 1942
tempera, tektura; 26 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: B. Jamontt / 42
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Pejzaż jesienny ze stawem (1942)
sygn. dat. l.d.
tempera, tektura
26x34.5 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
na odwrocie opis autorski ołówkiem Tempera pokryta werniksem żywicznym
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Dziedziniec Klasztoru sióstr Norbertanek w Krakowie,
olej, tektura; 45,8 x 30,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: Br Jamontt
na odwrocie owalna pieczęć krakowskiego składu materiałów: ISKRA KARMAŃSKI z Nr. 116V2?
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 19 x 24 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem l.d.: 'B.Jamontt', sygnowany na płycie p.d.: 'BJ'
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sygn. dat. l.d.
olej, sklejka
51x66.5 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 19 x 24 cm
sygnowana na płycie p.d.: `BrJ`
na odwrociu nalepka galerii `Plater` z opisem grafiki
- kolekcja Krystyny Wróblewskiej
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Akwaforta; wym.: 190 x 240 mm;
sygn. pł. p.d.: BJ. Praca z kolekcji Krystyny Wróblewskiej. Na odwrocie naklejki kolekcjonerski i galeryjne z opisem. Praca oprawiona.
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 19 x 24 cm (w świetle passe - partout)
sygnowana na płycie p.d.: `BJ`
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
kredka/papier, 19 x 14,5 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
ołówek/papier, 25 x 32,5 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
ZAGRODY WŚRÓD DRZEW ZIMĄ, 1917
olej na tekturze, 39,5 x 50 cm, sygnowany l.d. "B. Jamontt 17"
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Olej, tektura,
20 x 27 cm,
sygn. l.d.: jam
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej/tektura,
21 x 29 cm
sygnowany l. d.: `Br. Jamontt`
ODWROCIE: tytuł autorski
Estymacja: 4 500 - 6 000
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
21 x 28 cm
Sygnowany p.d.: Br.Jamontt | 1952
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
21,8 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: Br.Jamontt | 1943
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela na kartonie,
24,5 x 32,7 cm,
sygnowana p.d. "BJ 1955", na odwrocie dedykacja: "Dla Pani Muszki Gintyllanki na pamiątkę czasów wspólnie przeżytych/ 23/IX 1955 Br Jamontt"
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej na kartonie,
22 x 28,4 cm, sygnowany monogramem "BJ 52"
Ze zbiorów Aldony Romanowicz
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
22,2 x 38,3 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
21,8 x 29,5 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
gwasz/tektura,
33,3 x 25 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Br Jamontt I 35`
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura
26,3 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: Br.J | 38
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela/papier, 38 x 48 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Br. Jamontt | 950`
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Stare drzewo na Kępie Bazarowej w Toruniu, 1947 r.
olej/tektura, 50 x 39,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `B Jamontt | 1947`.
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej/tektura, 24,3 x 34 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Br Jamontt | XXXIII`
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz na tekturze 24x30 cm,
sygn. p.d.: Br Jamontt 1948;
na odwrocie szkic innego obrazu.
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera, tektura;
34 x 44 cm;
sygnowana i datowana po lewej stronie u dołu: Br. Jamontt 1929;
na odwrocie nalepka wystawowa: TOWARZYSTWO ZACHĘTY SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE | Nr 34 Autor Jamontt Bronisław | Tytuł Studium z natury IV Rodzaj dzieła tempr. | Cena Własność Autora Data nadesłania 7/III 1930
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej, tektura;
57 x 78,5 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: Br.Jamontt z Wilna | XXXIII
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Widok na piramidę Kajusza Cesjusza
tempera, tektura,
41,5 x 54,5 cm;
sygn. l. d.: BR. JAMONTT XXX
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu i podpisem artysty
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela, papier; 32 x 24 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po prawej stronie u dołu: BJ 1954
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela, papier; 31,6 x 23,5 w świetle passe-partout;
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela, papier; 32 x 23,5 cm w świetle passe-partout;
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela, papier; 23,5 x 31,8 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po lewej stronie u dołu: BJ 1954
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sucha igła z akwafortą, papier; 21,1 x 26,8 cm;
sygnowany i datowany na płycie: B. Jamontt | 1954
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta,
21 x 26,7 cm,
sygnowana na płycie u dołu po lewej "B. Jamontt 1953." i ołówkiem u dołu po prawej "Br Jamontt 1953"
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta, 205 x 165 mm,
sygn. oł. p. d.: Jamontt
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
tempera, papier/sklejka, wym.: 41 x 54,5 cm
sygn. l.d.: Roma Piramide di Cajo Cestio pinx(it) Br Jamontt xxx