WOJCIECHOWICZ-KRAUZE Kamila Anna (ur. 1991, Fitzroy (Australia))
Title: Niki
Date: 2024
Height: wysokość 185 cm, średnica podstawy: 40 cm
Signature: na nodze
Medium: manekin z włókna szklanego, na metalowej podstawie, akryle, markery akrylowe, maska wenecka, wstążka, werniks, mosiądz w sprayu.
17 500 zł
06-06-2024
artofpoland.pl
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Bridge of feelings
Wymiary: 35 x 45 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: T. Sętowski, na odwrociu tytuł, podpis
Certyfikat autentyczności autorski
42 500 zł
06-06-2024
artofpoland.pl
SARAPATA Joanna (ur. 1962)
Tytuł: Akt siedzący
Wymiary: 120 x 120 cm
Technika: olej, szlagmetal, płótno
Sygnatura: Sarapata
Certyfikat autentyczności
37 500 zł
06-06-2024
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
43 500 zł
06-06-2024
artofpoland.pl
ŚLIWIŃSKI Leon (1916 Płock – 2001)
“Ucieczka Świętej Rodziny” 1959 r.
Monotypia na papierze, sygnowana i datowana “le śli 59” opisana “monovertography 1 exemplar”.
Wymiary w ramie: 66x53 cm (46x34,5 cm)
1 200 zł
05-06-2024
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
“Południe” 1968 r.
Akwaforta na papierze, opisana, numerowana, sygnowana i datowana “Południe 9/20 St. Wejman 68”.
Wymiary w ramie: 67x52 cm (51x36 cm)
950 zł
05-06-2024
JAKUBOWSKA Teresa (1930r. Wilno)
"Metro” 1964 r.
Linoryt na papierze, opisany, numerowany, sygnowany i datowany “Metro 12/50 Teresa Jakubowska 1964 r.”
Wymiary w ramie: 64x92 cm (45x74 cm)
5 500 zł
04-06-2024
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
Zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
02-06-2024
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303