Wymiary: 120 x 100 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności autorski
11 900 zł
27-05-2024
artofpoland.pl
CABAN Sylwia (ur. 1969)
Tytuł: Chłopiec
Wymiary: 39 cm
Technika: brąz patynowany, granit
Sygnatura: 8/12, sygn. z boku: SCABAN
Certyfikat autentyczności
2 500 zł
27-05-2024
artofpoland.pl
KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
Tytuł: Bez tytułu
Wymiary: 100 x 100 cm
Technika: olej, akryl, szlagmetal, płótno
Sygnatura: A. Kappa
4 990 zł
27-05-2024
artofpoland.pl
POWAŁKA Krzysztof (ur. 1985, Będzin)
Tytuł: Ja
Wymiary: 100 x 60 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
27-05-2024
artofpoland.pl
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tytuł: Księżna
Wymiary: 22 cm
Technika: brąz
Sygnatura: Sętowski
Certyfikat autentyczności
6 500 zł
27-05-2024
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Wymiary: 30 x 21 cm, plus oprawa
Technika: technika własna mieszana (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności
16 900 zł
27-05-2024
artofpoland.pl
FANGOR Wojciech (1922 Warszawa - 2015 Warszawa)
Wymiary: 27,7 x 38,5 cm, plus oprawa
Technika: ołówek, papier kratkowy
Sygnatura: Fangor 87
Dodatkowe informacje: Wewnątrz passe-partout nalepka z wystawy: Fangor. 50 lat malarstwa, Galeria Zachęta