Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8431)
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Chrząszcz
Wymiary: 41 cm
Technika: brąz
Sygnatura: J Wilkoń, numer edycji 5
14-06-2024
artofpoland.pl
GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
Nokturn
Wymiary: 40 x 50 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płótno
Sygnatura: monogramem KG oraz opisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności

12 500 zł

14-06-2024
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Paw nakrapiany
Wymiary: 11 x 9 cm
Technika: technika własna (tusz, tempera, akryl, pastel) / Papier
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności

5 500 zł

14-06-2024
artofpoland.pl
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
Tytuł: Pawie pod słońcem
Wymiary: 27 x 35 cm
Sygnatura: Wilkoń
Certyfikat autentyczności

25 000 zł

14-06-2024
artofpoland.pl
MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)
Tytuł: Barcelona 5
Wymiary: 64 x 51 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności

4 900 zł

14-06-2024
artofpoland.pl
PICASSO Pablo (1881-1973)
Atelier w Cannes
litografia barwna; 48 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: "Picasso" (kredką)
dat. z płyty l. g.: "7.4.56."

Wydana przez:
F. Mourlot, Paryż, 1956.

Bloch G., "Pablo Picasso, Catalogue of printed graphic work" 1904-1967, 1971, nr 794.

30 000 zł

14-06-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Bez tytułu , 1999
akwarela/papier; 55,7 x 41,5 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "Jerzy Duda G. / 997/1999."

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

45 000 zł

13-06-2024
KUS Agata (ur. 1987, Krosno)
Hounds of Love II , 2013
kolaż, rysunek/papier; 46 x 34 cm;
na odwrocie wklejka z opisem: "Agata Kus / Hounds of Love II / 46 x 34 cm / drawing, collage / pen, …[?], photo / 2013" (drukiem)

"Pod płaszczykiem emocji", Galeria Szara Kamienica, Kraków

28 000 zł

13-06-2024
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Portret Rybaka, 1971
Olej, płótno, 34,5 x 32 cm, plus oprawa
Sygn. z przodu

5 500 zł

12-06-2024
artofpoland.pl
liczba obiektów: 8431