Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8431)
,,Kokoszki w koszach'' , 2023

3 200 zł

26-06-2024
Galeria MILANO
SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)
,,W każdy piątek wyrzucam wędlinkę, wystarczy... , 2024

19 000 zł

26-06-2024
Galeria MILANO
Wielki sen , 2024

9 000 zł

26-06-2024
Galeria MILANO
KIERZKOWSKI Bronisław (1924-1993)
"Raster" , 1978
Olej, płótno.

Sygn. i dat. p.d.: 1978 | B . Kierzkowski

Opisany na odwrociu odautorsko B.Kierzkowski 1979 "Raster"

Wymiary: 80 x 65 cm
26-06-2024
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
BOGUSZ Marian (1920-1980)
"Kompozycja II" , 1976
Akryl, płyta aluminiowa, werniks.

Sygnowany, datowany i opisany odautorsko na odwrociu : Bogusz Marian | Kompozycja II | 1976 | aluminium akryl werniks | cena 25 000 zł

Wymiary: 70 x 100 cm
26-06-2024
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Porcelit malowany natryskowo, sygnowany.

Wysokość: 25 cm

Średnica wlewu: 2,5 cm

650 zł

25-06-2024
SUBERLAK Stefan (1928r. Piotrkowice Śląskie - 1994)
"Wiatrak 3", 1969 r.
Linoryt na papierze, sygnowany na płycie oraz odręcznie ołówkiem na dole.

Wymiary w ramie: 74x60 cm (71x57 cm)

1 600 zł

24-06-2024
KOLBA Artur (ur. 1967)
Zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
21-06-2024
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
21-06-2024
liczba obiektów: 8431