złoto pr. 0,750
grawerowane
1 szt. perła rzeczna
długość: 6,3 cm
masa: 1,10 g
ID 3742/KGS
08-10-2024
KAREA Gemstone Space
LESZKO Ludwik (1890-1957)
“Pejzaż zimowy”, 1923 r.
Olej na kartonie, sygn. “Ludwik Leszko Kraków 1923”.
Wymiary w ramie: 94x124 cm (71x101 cm)
14 000 zł
07-10-2024
GROTTGER Artur (1837-1867)
“Portret męski”
Akwarela na papierze, sygn. monogramem l.d. “A.G”. Na odwrociu opinia dr. Stanisława Dąbrowskiego potwierdzająca autentyczność.
Wymiary w ramie: 44x39cm (17x13 cm)
13 000 zł
02-10-2024
DZIELIŃSKI Jan Kazimierz (1894-1955)
“Pejzaż ze stogami siana”
Olej na kartonie, sygn. p.d. “K. Dzieliński”.
Wymiary w ramie: 26x35 cm (24x30 cm)
1 400 zł
01-10-2024
Wackelpagode, Drezno, początek XX wieku.
Para porcelanowych figur przestawiających śmiejących się Chinkę i Chińczyka. Wackelpagode , tak zwane Pagody posiadają ruchome części ciała.
Drezno, pocz. XX wieku
Wysokość: 24 cm
30-09-2024
CONNAISSEUR
Naszyjnik z koralem naturalnym potrójny. koral naturalny toczony, kulki zapięcie srebrne, srebro, pr. 835, waga 53 g. długość 44 cm. cechowany; znak miecza z cyfrą 835. Holandia poł. XX w.
2 600 zł
27-09-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Porcelana, ręcznie malowany, złocenia, wys.25 cm, śr. 12 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze ,, wycisk.L260/800. Oryginalne pudełko. Saksonia Miśnia lata po 1934r
900 zł
27-09-2024
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
KRZYŻ FILIGRANOWY, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750,
filigran i granulacja
wymiary: 5,3 x 7,3 cm z zawiesiem
masa: 13,63 g