Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7314)
Pierścionek z szafirem i diamentami
Złoto pr. 585
Srebro pr. 800
Szafir naturalny o masie - 1.90 ct.
Diamenty 20 sztuk o łącznej masie - 0.70 ct.
11-10-2024
CONNAISSEUR
Francuska komoda w stylu Ludwika XVI
Komoda francuska z marmurowym blatem, trzyszufladowa.
Francja XVIII/XIX wiek,
Wymiary: 105 x 56 cm, wysokość: 97 cm
09-10-2024
CONNAISSEUR
WISIOR Z ANTYCZNYM POPIERSIEM, FRANCJA KON. XIX W.
złoto pr. 0,750
ramka i zawiesie wtórne
owalny onyks z popiersiem antycznym w technice intaglio
wymiary: 3,0 x 1,6 cm
masa: 4,03 g

ID 3858/KGS
09-10-2024
KAREA Gemstone Space
Pierścionek z diamentami
Szlif brylantowy - stary.
Złoto pr. 585, srebro pr. 800
Diamenty 10 sztuk o masie 1.71 ct.
09-10-2024
CONNAISSEUR
KOLCZYKI Z DIAMENTAMI, AUSTRIA, PO 1925 R.
złoto pr. 0,585
4 szt. diamentów w starym szlifie ł. ~ 0,35 ct H/SI
długość 1,6 cm
masa: 2,26 g

ID 3835/KGS
08-10-2024
KAREA Gemstone Space
F. Poniecki “Powrót z miasta” 1892 r.
Olej na desce, sygnowany, datowany i opisany ś.d. “F. Poniecki 92 München”.

Wymiary w ramie: 37x43 cm (18x24 cm)

16 500 zł

08-10-2024
SZPILKA Z MOTYWEM KWIATOWYM, FRANCJA, POCZ. XX W.
edwariańska
złoto pr. 0,750
szkło czerwone
2 szt. pereł rzecznych
śr.: 1 cm

ID 3097/KGS
08-10-2024
KAREA Gemstone Space
SZPILKA Z MOTYWEM MAURA, KONIEC XIX W.
złoto brak pr.
1 szt. koral kaboszon
emalia czarna i biała
długość: 7,2 cm
długość części ozdobnej: 1,2 cm
masa: 1,52 g

ID 3744/KGS
08-10-2024
KAREA Gemstone Space
SZPILKA Z MOTYWEM PSZCZOŁY, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
1 szt. perła
1 szt. szkło czerwone
długość: 6 cm
masa: 1,19 g

ID 3203/KGS
08-10-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7314