Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7314)
MEDALION Z PERŁĄ NA ŁAŃCUSZKU, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
otwierany
1 szt. perła hodowana
grawerowane detale
na rewersie wygrawerowane inicjały ” J. D.”
wewnątrz miejsce na fotografię
wymiary: 3,0 x 4,5 cm z zawiesiem
łańcuszek ankier
długość: 47 cm
masa: 13,57 g

ID 3815/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
DEWIZKA Z WISZĄCYM ELEMENTEM, XIX/XX W.
złoto pr. 0,750
kółeczko /federing/ metal
wisior ozdobnie grawerowany
długość ok. 26,3 cm
masa: 7,73 g

ID 3816/KGS
18-09-2024
KAREA Gemstone Space
FLECK Wojciech Otton (1903-1972)
“Kwiaty”
Olej na płótnie, sygn. l.d. “Woj. Fleck”.

Wymiary w ramie: 47x33 cm (40x32 cm)

1 200 zł

13-09-2024
ORELSKI (właściwie Dmitro POTOROKA) (1897 – 1962)
“Hel” 1933 r.
Olej na tekturze, sygnowany, opisany i datowany l.d. “Orelski Hel 1933”.

Wymiary w ramie: 57x76 cm (50x70 cm)

3 500 zł

13-09-2024
12-09-2024
CONNAISSEUR
Serwis kawowy, Miśnia, XX w.
Serwis w składzie: 6 filiżanek ze spodkami i talerzykami, dzbanek, mlecznik, cukiernica. Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wysokość filiżanki: 6,5 cm
Średnica filiżanki: 9 cm
Średnica spodka: 14,5 cm
Średnica talerzyka: 17,5 cm

4 800 zł

12-09-2024
Wymiary:
wysokość: 259 cm, szerokość:132 cm, głębokość:45cm
11-09-2024
CONNAISSEUR
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Martwa natura z goździkami. Olej na tekturze.
11-09-2024
CONNAISSEUR
złoto pr. 0,750, grawerowane detale
na odwrociu masa perłowa
wymiary: 1,6 x 2,5 cm z zawiesiem
długość łańcuszka: 53 cm
masa: 5,95 g

ID 3761/KGS
11-09-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7314