Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7308)
PĘKALSKI Leonard (1896 - 1944)
"Przemyśl" , 1928
akwarela, gwasz na papierze
22,5 x 21,5 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "Leonard Pękalski – Przemyśl – Zasanie 1928.".

2 400 zł

09-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
srebro złocone pr. 0,925
emalia fioletowa na giloszu
wymiary: 3,5 x 5,1 cm
masa: 12,38 g

ID 3636/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
złotnik Marius Hammer

srebro złocone pr. 0,925
emalia biała i niebieska na giloszu
wymiary: 2,8 x 5,3 cm
masa: 10,78 g

ID 3634/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETA, DAVID-ANDERSEN, NORWEGIA, POCZ. XX W.
srebro pr. 0,925 złocone
emalia błękitna na giloszu
długość: 16,5 cm
masa: 33,48 g

ID 3381/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
NIKODEMOWICZ Marian Aleksander (1890 - 1952)
"Szkic z drogi Wóleckiej"
gwasz na podrysowaniu ołówkiem na tekturze
14 x 29 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "M. Nikodemowicz" oraz opisany w lewym, dolnym rogu: "SZKIC Z DROGI WÓLECKIEJ".

1 600 zł

09-07-2024
TESTU Pierre
"Bretonki" , 1896
olej na płótnie dublowanym
49 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "P. Testu 96".

8 800 zł

09-07-2024
GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
"Baca"
pastel na papierze
50 x 34 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Górski".

4 200 zł

09-07-2024
NASZYJNIK Z PERŁAMI, XIX/XX W.
złoto brak pr.
satynowane
perły rzeczne
długość: 42,5 cm
masa: 12,41 g

ID 3282/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
KOLCZYKI Z MOTYWEM JEMIOŁY, FRANCJA, POCZ. XX W.
żółte i białe złoto pr. 0,750
2 szt. pereł rzecznych
4 szt. rautów diamentowych
zapięcie – bigiel zapinany z przodu
długość: 1,6 cm
masa: 1,49 g

ID 3656/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7308