złoto brak pr.
perły rzeczne
długość: 17,5 cm
masa: 7,76 g
ID 3659/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
PIERŚCIONEK Z MOTYWEM PODKOWY, KONIEC XIX W.
złoto brak pr.
15 szt. pereł rzecznych
rozmiar: 10
masa: 1,99 g
ID 3658/KGS
09-07-2024
KAREA Gemstone Space
PIENIĄŻEK Stefan (1888-1958)
Olej na kartonie, sygnowany pd.: "SPieniążek" oraz opisany, zatytułowany i datowany na rewersie
Wymiary w ramie: 37x53 cm (27x43 cm)
2 200 zł
09-07-2024
Komplet mebli salonowych wt. Empire
składający się ze stolika w. 79,5, blat: 56 x 95, kanapy: sz. 128, pary foteli: sz. 57, sześciu krzeseł: sz. 44 i lustra z konsolą: w. 246, sz. 87, gł. 36 cm. Drewno mahoniowe, dekoracje z medalionów porcelanowych i ozdób mosiężnych.
Stan do konserwacji
02-07-2024
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
CZAYKOWSKI Ludwik (1895-1961)
Kazimierz nad Wisłą
, 1943
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd.: "L. Czaykowski 43"
Wymiary w ramie: 54x75 cm (39x60 cm)
6 800 zł
02-07-2024
Chochla do ponczu, ok. 1900 r.
Secesyjna chochla ze srebra, punce częściowo zatarte.
Długość: 38 cm
Waga: 160 g
950 zł
28-06-2024
ZIOMEK Teodor (1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)
"Pejzaż z wodą"
Olej, płótno naklejone na płytę.
Sygn. p.d. T.ZIOMEK
Wymiary: 28 x 38 cm
27-06-2024
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
Wazon secesyjny, ok. 1900 r.
Szklany wazon w dekoracyjnej, platerowanej oprawie.
Wysokość: 29 cm
Średnica wlewu: 9,5 cm
880 zł
27-06-2024
Bola do ponczu, ok. 1900 r.
Secesyjna waza do ponczu, w formie platerowanego stojaka z dekoracyjnym floralnym motywem i szklanego wkładu, całość zwieńczona pokrywą z okazałą sterczyną.