długość: 7,5 cm; wymiary części ozdobnej: 1 x 1,6 cm
masa: 3,54 g
ID 2402/KGS
23-11-2022
KAREA Gemstone Space
dwustronne
złoto pr. 0,375
grawerowane
wymiary części ozdobnej: 1,9 x 1,1 cm; masa: 3,85 g
punce: „HH&S”
ID 240/KGS
23-11-2022
KAREA Gemstone Space
dwustronne
srebro złocone pr. 0,800
grawerowane
wymiary części ozdobnej: 1,8 x 1,2 cm; masa: 6,98 g
ID 193/KGS
23-11-2022
KAREA Gemstone Space
BROSZKA
XX w.
złoto pr. „9 K”
grawerowane detale
długość: 3,9 cm, masa: 2,04 g
ID 2364/KGS
23-11-2022
KAREA Gemstone Space
Pierścionek Carska Rosja, złoty z rubinem
Masa łączna : 4.100 g.
Próba : ok. 0.585 "56"
1 szt. rubin (kaboszon), 11 x 8 mm.
Rozmiar 17
2 500 zł
23-11-2022
Galeria 32
Pierścionek złoty z rubinami i brylantami
Masa łączna : 5.800 g.
Proba : ok. 0.750
8 szt. brylantów, łącz. ok. 0.40 ct., H/VS-SI
9 szt. rubinów, łącz. ok. 1.15 ct., 2/3
Rozmiar : 16.5
9 000 zł
23-11-2022
Galeria 32
Kolia srebrna ORNO. koral naturalny. srebro próby 800 ; waga 43,5 g, dł.58,5 cm. cechowana; w prostokącie W, głowa kobiety w chuście i cyfra 800 cecha probierni warszawskiej; oraz znak firmowy ORNO.
2 800 zł
23-11-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
Chata w Krynicy
Tytuł pracy: Chata w Krynicy
Wymiary pracy: 30 x 20 cm, plus oprawa
Technika: akwarela, gwasz, papier
Dołączone potwierdzenie autentyczności historyka sztuki z Domu Aukcyjnego Connaisseur Kraków
Certyfikat autentyczności