Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7291)
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
"Tatrzańska zima"
akwarela, gwasz na papierze
32 x 47 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ".

4 200 zł

03-12-2022
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Masa łączna : 3.370 g.
Proba : ok. 0.585
1 szt. szafir, ok. 0.18 ct., 3/3
2 szt. brylantów, łącz. ok. 0.18 ct. J/VS (stary szlif)
Rozmiar : 24
Do wyrobu dołączamy certyfikat na życzenie klienta.

2 500 zł

02-12-2022
Galeria 32
SIKORSKI Igor (ur. 1989, Odessa)
"Znużenie (Zmęczony bohater)" , 2022
olej na płótnie
50 x 65 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "MM | XX | II | I. SIKORSKI".

16 000 zł

01-12-2022
DUNIKOWSKI Xawery (1875 Kraków - 1964 Warszawa)
"Portret Stefana Flukowskiego"
brąz patynowany na dębowej podstawie
48 x 26 x 28 cm
sygnowany na odwrocie: "Dunikowski".
Stefan Flukowski (1902 - 1972) był pisarzem i poetą związanym z grupą Kwadryga, jednym z pierwszych przedstawicieli surrealizmu w polskiej literaturze.

45 000 zł

01-12-2022
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Na prerii" , 1936
olej na tekturze
52 x 79 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Jerzy Kossak | 1936".

33 000 zł

01-12-2022
TUREK Franciszek (1882 Kraków - 1947 Kraków)
"Zimowy Kazimierz w Krakowie"
olej na płótnie
44 x 60 cm
niesygnowany. Na odwrocie nalepka wystawowa z krakowskiego oddziału Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z opisem dzieła.

2 000 zł

01-12-2022
Koszyk srebrny Londyn Philip Manson Abbot 1931 r.
Srebro ażurowe próba sterling (925), waga 215 g., wys. 9 cm.(z uchwytem 22 cm.) szer17x13cm. Puncowanie :cecha złotnika w kartuszu PHK lew kroczący, głowa lwa, litera datująca "q"(1931r.), znak celny Anglia Londyn Philip Manson Abbot 1931 r.

1 300 zł

30-11-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Talerz porcelanowy Miśnia lata 1924-1934.
Talerzyk z dekoracją kwiatową ; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, śr. 20 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze z kropką, , wycisk. Saksonia Miśnia lata 1924-1934

600 zł

30-11-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Patera porcelanowa Miśnia lata 1860-1924.
patera z dekoracją kwiatową i owadami ; Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wym.28x20x5 cm; sygn. kobaltem skrzyżowane miecze, wycisk 3750/103. Saksonia Miśnia lata 1860-1924

800 zł

30-11-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
liczba obiektów: 7291