Zelektryfikowana lampa gabinetowa w kształcie sowy, podstawa otwierana, wykonana z metalu brązowionego, klosz ze szkła, częściowo matowionego z trawioną dekoracją floralną.
Wysokość: 48 cm
Średnica klosza: 17,5 cm
1 950 zł
22-08-2023
Cukiernica, Niemcy, pocz. XX w.
Srebrna cukiernica na okrągłej podstawie, złocona wewnątrz. Zdobiona repusowaną dekoracją roślinną, wieko zwieńczone sterczyną. Srebro pr. 800, puncowane.
Wysokość: 14 cm
Szerokość z uchwytami: 13,5 cm
Waga: 380 g
3 900 zł
22-08-2023
GRABOWSKI Lech
Cynie
Olej na sklejce, sygn. l.d. “L.GRABOWSKI”.
Wymiary w ramie: 42x50 cm (32x40 cm)
1 500 zł
21-08-2023
Wazon szlifowany w stylu Art Deco
Lata 30....
21-08-2023
CONNAISSEUR
Łyżka niellowana,
Srebro, Moskwa 1878 rok.
21-08-2023
CONNAISSEUR
Patera, Ernst August Leuteritz, Miśnia, XIX w.
Bogato dekorowana patera z rozbudowaną sceną figuralną w podstawie; porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 43 cm
Średnica: 27,5 cm
18 000 zł
21-08-2023
Patera, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 4 cm
Średnica: 17,5 cm
510 zł
18-08-2023
srebro złocone, waga 432g. wys.11cm. (z uszami13,5cm) szerokość 16 cm z uszami 20 cm. na 10 cm. cechowana trzy wieże i brama z literką B. oraz IFB. Niemcy złotnik Johann Friedrich Brahmfeld (1790-1852) aktywny 1816-1852, probierz Ernst Friedrich Franck (1
4 700 zł
17-08-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ZEGAREK ZŁOTY, USA, Lord Elgin, ok. 1960 r.
męski, mechaniczny na 23 kamieniach, na rękę, koperta złota 14k (585), śr. 33 mm. Sygnowany na tarczy: Lord Elgin / 23 Jewels. SPRAWNY. Unisex. Skórzany pasek I.W.SUISSE. Dedykacja „To Bob with All my love Charlotte12-25-66” Bobowi z całą moją miłością Ch