Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7295)
DEWIZKA ZŁOTA, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
ażurowe dekoracyjne ogniwa
dł. 46 cm; masa 6,53 g

ID 3110/KGS
25-08-2023
KAREA Gemstone Space
złoto pr. 0,750
perełki rzeczne
łańcuszek zabezpieczający
dł. 44 cm; masa 11,55 g

ID 3109/KGS
25-08-2023
KAREA Gemstone Space
DEWIZKA, FRANCJA, POCZ. XX W.
złoto pr. 0,750
ażurowe dekoracyjne ogniwa, spłaczone przetykane ankrem
dł. 143 cm; masa: 45,52 g

ID 3118/KGS
25-08-2023
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETKA SEGMENTOWA, POCZ. XX W.
złoto brak pr. (~ 0,750 – spr cieczami)
grawerowany motyw róży
zapięcie szufladkowe, łańcuszek zabezpieczający
dł. 17,5 cm; masa: 27,60 g

ID 3119/KGS
25-08-2023
KAREA Gemstone Space
Ikona tempera na desce, okład mosiężny złocony. Całość w drewnianym kiocie z oszklonymi drzwiczkami na zawiasach.

Wymiary w kiocie:25x22x7 cm

1 200 zł

25-08-2023
Tempera na desce.

Wymiary: 26,5x22,5 cm

3 300 zł

25-08-2023
Budda, Tajlandia, XX w.
Rzeźba z brązu.

Wymiary: 52x46x20 cm

2 300 zł

24-08-2023
Waza, Japonia, okres Meiji (1868-1912)
Bogato zdobiona motywami roślinnymi i animalistycznymi waza z brązu.

Wysokość: 76 cm

3 900 zł

24-08-2023
złoto brak pr.
grawerowane detale
emalia wielobarwna
zapięcie szufladkowe
obwód: 17 cm, szerokość: 3,4 cm
masa: 40,40 g

ID 2770/KGS
23-08-2023
KAREA Gemstone Space
liczba obiektów: 7295