białe złoto pr. nieczytelna (~ 0,750)
17 szt. brylantów ł. ~ 1,00 ct G-H/VS1-SI2 (w tym 3 główne 0,30 ct, boczne 0,70 ct)
rozmiar: 14; masa: 4,48 g
ID 2806/KGS
10-08-2023
KAREA Gemstone Space
BRANSOLETA PERŁOWA, WSPÓŁCZESNA
potrójny sznur pereł Akoya śr. 7,50 – 7,70 mm oraz 4,20 – 4,40 mm
zapięcie szufladkowe białe złoto brak pr.
dekorowane 32 szt. diamentów w szlifach 8/8 (w tym 1 szt. szlif brylantowy) ł. ~ 0,55 ct G-H/SI-P
długość: 20 cm; masa: 38,28 g
ID 2987/KGS
10-08-2023
KAREA Gemstone Space
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 14,5x11x7,5 cm
Obiekt został sprzedany
1 950 zł
10-08-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni, nr modelu C100.