Olej na płótnie, sygnowany pd. "Nowina-Przybylski".
Wymiary w ramie: 78x58 cm (67x47 cm)
5 500 zł
06-10-2023
NAKIELSKI Teodor (2 poł. XIX w.)
W porcie, 1889 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany pd. "Teodor Nakielski 1899"
Wymiary w ramie: 53x76 cm (46x70 cm)
11 500 zł
06-10-2023
POL Juliusz (1878-1921)
Przed dworkiem w letni dzień
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Juliusz Pol"
Na rewersie nalepka wystawowa Związu Powszechnego Artystów Polskich w Krakowie, z 1922 r.
Wymiary w ramie: 45x60 cm (38x52 cm)
4 500 zł
06-10-2023
NEHRING Maciej (1901-1977)
Zima
Akwarela na papierze, sygnowana ld. "Maciej Nehring"
Wymiary w ramie: 34x43 cm (21x30 cm)
2 600 zł
06-10-2023
BALK Zygmunt (1873-1941)
La corniche na Marsylii, 1916 r.
Olej na desce, sygnowany i datowany ld. "Balk 916"
Wymiary w ramie: 40x49 cm (33x43 cm)
6 600 zł
06-10-2023
GAWLAK Michał (1906 - 1971)
Nowy mostek w Nałęczowie-Zdroju, 1955 r.
Olej na dykcie, sygnowany i datowany pd. "Gawlak 1955"
Na rewersie opisany "Gawlak Nr. Leg 495 Nałęczów-Zdrój Nowy mostek"
Wystawiany: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, Warszawa, 1956 r.
Wymiary w ramie: 61x72 cm (50x60 cm)
4 800 zł
06-10-2023
PINGGERA Hans (1900 - ?)
Scena w Kairze
Olej na płótnie, sygn. l. d. „H. Pinggera”.
Wymiary w ramie: 94x74 cm (78x60 cm)
12 000 zł
06-10-2023
Olej na desce, sygnowany p.d. “Wolf”, opisany, sygnowany i datowany na rewersie: “ von Hafen Konstantinopel Wolf 24”.
Wymiary w ramie: 22,5x28 cm (13x18,5 cm)
6 800 zł
06-10-2023
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
, 1964