Porcelana wys. 13 cm, podstawa. sygn.: druk zielony: w owalu kroczący w lewo lew i 1814, niżej: Hutschenreuther /Germany/ Kunstabteilng oraz 12. wycisk: H. Achtziger Niemcy, Selb (Bawaria), Fabryka Porcelany Lorenza Hutscheneuthera– Kunstabteilng
690 zł
11-10-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Johann Kändler "Bogini Ceres", Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.
Wysokość: 29 cm
14 000 zł
11-10-2023
WERNER Ludwik (1900 - 1961)
Pejzaż z jeziorem
Olej na płótnie, sygn. p.d. „L.Werner” na rewersie nalepka z Pałacu Sztuki.
Wymiary w ramie: 34,5x45 cm (25,5x36 cm)
2 300 zł
10-10-2023
Kolczyki z brylantami i perłami
Złoto 14-karatowe, brylanty, perły.
Długość: 2,5 cm
Masa brylantów: 0,24 ct
Czystość: VS1
Barwa: H
Waga: 4,3 g
3 500 zł
10-10-2023
Kolczyki z brylantami
Złoto 18-karatowe, brylanty.
Waga: 3,8 g
Masa brylantów: 2,20 ct
Długość: 2 cm
Średnica: ok. 1,2 cm
Obiekt został sprzedany
12 000 zł
10-10-2023
rebro, próby 800 ; wys.19,5 cm., szkło szlifowane okute w srebro. puncowana; półksiężyc, korona, 800. znak warsztatowy LW. Niemcy, Phorzheim, firma Lutz & Weiss (zał. 1882),po 1888 r.
690 zł
10-10-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
ENS Karl
Para pand porcelana farby podszkliwne wys.23 cm. średnica podstawy 16 cm. Sygnowane: kobaltem podszkliwnie, wiatrak z wpisanymi literami ENS i nr 8053. Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); po 1919 r.
1 500 zł
10-10-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
Para pelikanów z rybą porcelana farby podszkliwne wym. 33x28x18 cm. Sygnowany: kobaltem podszkliwnie, Sygnowana: podszkliwnie ENS i nr. 7359 Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898) po 1919 r.