Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7290)
PIERŚCIONEK ART DÉCO, FRANCJA, LATA 50. XX W.
złoto pr. 0,750
platyna pr. 0,950
1 diament ~ 0,10 ct G/P1
6 szt. diamentów ł. ~ 0,05 ct H/I
rozmiar: 13; masa: 5,22 g

ID 3167/KGS
16-10-2023
KAREA Gemstone Space
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
"Capri" , 1888
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze
15 x 21 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "St. Bakałowicz. Capri. 1888".

6 400 zł

16-10-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
BAKAŁOWICZ Stefan (1857-1947)
"Pompeje" , 1893
11,5 x 23,5 cm
sygnowany, datowany i opisany w lewym, dolnym rogu: "Pompei. S. Bakałowicz. 1893".

5 600 zł

16-10-2023
RUBCZAK Jan (Dubczak) (Stanisławów 1884 - 1942 Auschwitz)
"Zima w Krakowie"
olej na płótnie
50 x 60 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Rubczak".

21 000 zł

16-10-2023
SIDOROWICZ Zygmunt (1846-1881)
“Na pastwisku”, 1877 r.
Olej na desce, sygnowany i datowany p.d. "Sidorowicz 877".

Wymiary w ramie: 29x39 cm (19 x 29 cm)

Literatura: Słownik Artystów polskich i obcych w Polsce działających, tom X, Warszawa 2016, s. 433

15 000 zł

16-10-2023
PIOTROWSKI Wacław (1887 - 1967)
"Rzeźba w parku" , 1931
olej na tekturze
25 x 32 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wacław Piotrowski | 1931".

2 800 zł

13-10-2023
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Lucyfer zagrzebany"
ołówek na papierze
21,5 x 25,5 cm
niesygnowany.

3 200 zł

13-10-2023
"Na polowaniu z łodzi"
olej na tekturze
17 x 26,5 cm
niesygnowany.

5 400 zł

13-10-2023
GADOMSKI Tadeusz (1867-1952)
"Jesień na Podhalu" , 1901
olej na płótnie
60 x 91 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T. Gadomski 1901".

4 800 zł

13-10-2023
liczba obiektów: 7290