olej na płótnie
60 x 75 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "APiwarski 73".
4 800 zł
17-10-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PIWARSKI Andrzej Jan (ur. 1938)
"Uliczka w Gdańsku"
, 1973
akwarela, tusz, olej na papierze
32 x 40 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "APiwarski 73".
2 600 zł
17-10-2023
PIENIĄŻEK Józef (1888 - 1953)
"Fara w Nowym Targu"
, 1927
akwaforta na papierze
10,5 x 7,5 cm
sygnowana ołówkiem poniżej kompozycji: "JPieniążek" oraz sygnowana, datowana i opisana na płycie u dołu: "NOWY TARG 1927 – FARA | J. PIENIĄŻEK".
600 zł
16-10-2023
WOLFF Jerzy (1902 - 1985)
"Dachy Krakowa"
, 1925
miedzioryt na papierze
17,5 x 12 cm
sygnowany, opisany i datowany na płycie [łacińską wersją imienia i nazwiska oraz liczbą rzymską]: "ECCLESIA | S PETRI CRACOVIAE | GEORGIVS LVPVS | A.D. MCMXXV | FECIT".
500 zł
16-10-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Lajkonik"
drzeworyt na papierze
12,5 x 12 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Oryg. Drzeworyt W.Chomicz" oraz na płycie w prawym, dolnym rogu: "CH".
400 zł
16-10-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Pan Twardowski"
drzeworyt na papierze
12 x 12 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Oryg. Drzeworyt WChomicz" oraz na płycie w lewym, dolnym rogu: "CH".
400 zł
16-10-2023
CHOMICZ Witold (1910-1984)
"Szopka krakowska"
drzeworyt na papierze
11,5 x 11,5 cm
sygnowany ołówkiem poniżej kompozycji: "Oryg. Drzeworyt WChomicz".
400 zł
16-10-2023
"Trzy teriery"
olej na płótnie
31 x 41 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "EArmfield".
7 400 zł
16-10-2023
POPP Jon
"Polowanie par force"
olej na tekturze
34 x 48 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Jon Popp".