STALMAKHOV Vladislav (ur. 1970)
Wymiary: 30 x 24 cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
Jest absolwentem Mińskiego Instytutu Radiotechnicznego, gdzie podczas nauki pracował jako artysta-dekorator, zdobywając kwalifikacje w tej dziedzinie. Od 1991 roku brał udział w nieoficjalnych wystawach sztuki w Mińsku i Witebsku, a od 1999 w indywidualnych wystawach w Białorusi, Niemczech, Luksemburgu, Szwajcarii, Rosji, Danii i Szwecji. W 2022 roku został zmuszony do opuszczenia Białorusi. Obecnie wyraża się w malarstwie, grafice i rzeźbie.