OSTANIEWICZ Michał (ur. 1952, Warszawa)
Wymiary pracy: 80x90cm, w oprawie 83.5×93.5cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: MOST/21/, na odwrocie tytuł, wymiary, data oraz podpis artysty
Ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. W latach 1986-1991 pracował w Z.D. Polskiej Akademii Nauk jako projektant form przemysłowych. Jest też autorem wielu wystaw. Projektuje, rysuje i maluje od ponad 40 lat. Związany z kołem Plener przy Stowarzyszeniu Architektów RP. - Oddział Warszawa.
Obecnie prowadzi własną pracownię. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem wnętrz i form użytkowych a w szczególności mebli. Mieszka w Warszawie.