GOCEK Krzysztof (ur. 1964)
Wymiary pracy: 20x30cm, w oprawie 40x50cm
Technika: olej, akryl, płyta
Rok: 2016
Sygnatura: GOCEK, na odwrocie: Krzysztof Gocek ‘Pejzaż’, rok oraz podpis artysty
Urodził się i mieszka w Głownie. Od 2014 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Uczestnik wystaw zbiorowych. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.