HEKSEL Krzysztof (ur. 1982)
Wymiary: 78 x 82 cm, plus oprawa
Technika: olej, płyta
Sygnatura: z przodu oraz na odwrociu
Certyfikat autentyczności
Polski malarz, pochodzący z Wałbrzycha. Jego twórczość można wpisać w nurt surrealizmu. Zainteresował się sztuką już jako dziecko, ale dopiero pod wpływem ojca, który również tworzył, zaczął rozwijać swój talent. W krótkim czasie został doceniony przez odbiorców i kolekcjonerów sztuki na tyle, by zająć się swoją twórczością zawodowo. Od 2015 roku członek Związku Artystów Plastyków.