MILAK-KALINOWSKI Łukasz (ur. 1984, Opoczno)
Tytuł: The beating heart of the mother
Wymiary: 67 x 104 cm, plus oprawa
Technika: olej, akryl, płyta
Sygnatura: na odwrociu: Łukasz Milak-Kalinowski, podpis, pieczęć
Certyfikat autentyczności
Malarz nadrealizmu, abstrakcjonista. Dąży do ukazania siły przemijania i wyodrębnienia detalu oraz rozkładu.