JADCZAK Robert (ur. 1960)
Tytuł pracy: Zapomniany Zbawiciel
Wymiary pracy: 100x70cm
Technika: olej, płótno
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności autorski
Jest samoukiem i maluje z pasji. Jego techniczne wykształcenie związane z budową maszyn udaje się odnaleźć w realizacjach malarskich.