LIPSKA-ZIĘBIŃSKA Katarzyna (ur. 1974, Warszawa)
Tytuł: Geometria bytu
Wymiary: matryca 35,5 cm x 25 cm, bibuła 50 x 65 cm, oprawa rama aluminium czarne pod szkło, kremowe passepartout
Technika: linoryt na bibule japońskiej 34 mg, szelag metal srebrzysty
Edycja: 7/10
Hologram autorski nr 845871
Ukończyła ASP w Warszawie - dyplom z projektowania formy w pracowni W. Brzezińskiego oraz aneks z malarstwa w pracowni Ł. Korolkiewicza i R. Bieńkowskiego. Z wykształcenia i z zamiłowania twórca sztuk wizualnych, artysta, grafik, menadżer kultury i sztuki. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Warszawskiego. Trzykrotna stypendystka nagrody dziekana A. Strzelewicza na 3 i 4 rok studiów. Autorka wielu zrealizowanych projektów form użytkowych i graficznych między innymi dla PL LOT. Projekty i realizacja stoisk dla linii produktów LOREAL Polska, projekty graficzne dla BAYER Polska, Schroeder i Tarczyn. Od wielu lat zajmuje się malarstwem olejnym, jak również na tkaninie jedwabnej. Uczestniczka wielu wystaw.