RYDZEWSKI Marek (ur. 1986, Szczecin)
Tytuł: Holy Smile
Wymiary: 70 x 50 cm, plus oprawa
Technika: akryl, deska
Sygnatura: z przodu
Certyfikat autentyczności
Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Szczecinie.
Od 2009 roku, zawodowo zajmuje się tatuażem artystycznym.
W malarstwie porusza się w mrocznej surrealistycznej stylistyce, głównie w technice akrylowej.