WSPANIAŁA PATERA NA OWOCE LATA 20-TE XX WIEKU BEAUTIFUL OLD SILVER-PLATED BOWL SIGN WMF
Przepiękna stara platerowana patera o owalnym kształcie. Wykonana ze srebrzonego mosiądzu. Ślicznie ozdobiona na brzegach wzorem z uroczych polnych kwiatków. Przedmiot niezwykle funkcjonalny a przy tym cudowna, stylowa dekoracja eleganckiego stołu. Patera jest sygnowana na rancie WMF. Stan zachowania bardzo dobry, srebrzenie oryginalne ma jedynie minimalne przetarcia, brak napraw i uszkodzeń.