DEHNEL-KARPIŃSKA Anna (ur. 1948)
olej/płótno,
65 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d..: `An Karpińska-Dehnel 2005`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pastel, papier; 20 x 28,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: AnKarpińska-Dehnel | 2009
Pastel, papier; 15,5 x 24 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.śr.: AnKarpińska-Dehnel | 2009
Pastel, papier; 31,5 x 31,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.śr.: An. Karpińska-Dehnel | 2009
olej/płótno,
50 x 40 cm
sygn. i dat. p.d.: `An.Karpińska-Dehnel 2005`
Pastel, papier;
48,8 x 33,7 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: AnKarpińska-Dehnel | 2009
Pastel, papier;
16,7 x 33,5 cm w świetle passe-partout
Z cyklu WSPOMNIENIA Z WAKACJI, 2005
Technika własna;
49,5 x 35,5 cm
Sygnowany p.d.: AnKarpińska-Dehnel | 2005
Technika własna;
40 x 30 cm
Sygnowany p.d.: AnKarpińska-Dehnel 2005
Z cyklu OGRODY MOJEGO DZIECIŃSTWA, 2005
Technika własna;
73 x 65 cm
Sygnowany p. d.: AnKarpińska-Dehnel | 2005
Akryl, płótno; 51 x 40 cm
Sygnowany p. d.: AnKarpińska-Dehnel 2005
Technika własna; 73 x 65 cm
Technika własna; 40 x 30 cm
Technika własna; 49,5 x 35,5 cm
Z cyklu CZEKANIE NA TELEFON, 2005
Technika własna; 65 x 73 cm