CERTOWICZ Teofila (Tola) (1862 Bryckie powiat Lipowiec - 1918 Warszawa)
brąz patynowany; średnica 12,7 cm; wys. z uszkiem 14 cm.
Kraków, k. XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Popiersie Jana Andrzeja Jarnutowskiego (1803-1891)
brąz, odlew patynowany; wys. 64 cm, szer. ca 45 cm, głęb. ca 30 cm.
Polska, 1898
Popiersie Jana Andrzeja Jarnutowskiego [1803-1891] (1898)
sygn.TCertowicz/1898
brąz, wys.64 cm
kolisty, z uszkiem do zawieszania; płaskorzeźbiony portret mężczyzny z wysokim czołem, włosami opadającymi na ramiona i z długą brodą, w popiersiu zwróconym profilem w prawo; wzdłuż krawędzi medalionu napis: "Ur. 1838 um. 1893 JAN MATEJKO"; z lewej - nad ramieniem portretowanego - sygnatura: monogram wiązany "TC";
brąz, odlew patynowany; średnica 13 cm, wys. z uszkiem 14,2 cm.
Kraków, 1900 (?).
Kraków, 1900 (?).
POPIERSIE KRYSTYNY Z TYSZKIEWICZÓW POTOCKIEJ - płaskorze¼ba, 1894
Biały marmur
58,5 x 34,8 x 10 cm
Sygnowany p. d.: Sculpt Tolla Certowicz | 1894 | Crocovia
POPIERSIE KRYSTYNY Z TYSZKIEWICZÓW POTOCKIEJ - płaskorzeźba, 1894
Biały marmur, 58,5 x 34,8 x 10 cm
Opinia Hanny Kotkowskiej-Bareji