ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - klaun z zielonym nosem, 1996
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
sygn. i dat. na plecach stemplem: ALTHAMER 96.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
laleczka, technika własna, tkanina;
wys. ok. 32 cm;
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
wys. ok. 32 cm;
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
wys. ok. 32 cm;
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
12 figurek z cyny, walizka 17,5 x 24 x 8 cm, ed. 38, dołączony certyfikat autentyczności
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
asamblaż/tkanina, 32 x 20 x 15 cm
z tyłu na koszuli wybity napis: 'ALTHAMER 96'
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
technika własna/skóra, tkanina, tworzywo sztuczne, 50 x 25 x 16 cm
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan w płaszczu, lata 90. XX w.
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 34 cm.
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
ceramika szkliwiona, stal, farba, 135 x 44 x 57 cm
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan w marynarce, lata 90. XX w.
technika własna, asamblaż, tkaniny, skóra, tworzywo, wys. 33 cm, sygnowana.
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Laleczka - Pan w czerwonym szaliku, lata 90. XX w.
technika własna, tkanina; wys. ok. 33 cm;
z tyłu metka autorska: ALTHAMER (...) WARSZAWA.
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan z cygarem, lata 90. XX w.
technika własna, tkanina; wys. ok. 32 cm;
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Mikołaj, lata 90. XX w.
technika własna, tkanina; wys. ok. 38 cm;
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan w czarnym płaszczu, lata 90 XX w.
asamblaż, 32 x 20 x 15 cm
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
technika własna, szycie ręczne i maszynowe, tkanina, skóra, tworzywo, wys. 33 cm, sygnowana
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
technika własna, tkanina, skóra, tworzywo, wys. 33 cm, sygnowana
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
olej/płótno, 55 x 18 cm
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan w kremowym płaszczu, lata 90. XX w.
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 31 cm
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan w kraciastym płaszczu, lata 90. XX w.
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 31 cm;
ALTHAMER Paweł (ur. 1967)
Lalka - Pan z różą w butonierce, lata 90. XX w.
laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 27 cm;