APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
cena wywoławcza: Wykup abonament
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
olej, sklejka, 50 × 70 cm
sygn. p. d.: Apfelbaum
Estymacja:6 500 - 7 500 zł
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
pastel, papier
33 x 28 cm
sygnowany l.d.: Apfelbaum
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
olej, płótno, 34,5 x 42,5 cm;
sygn. na blejtramie: Apfelbaum;
Na blejtramie stemple krakowskiego składu materiałów malarskich Iskra Karmański
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
Olej, tektura; 38,5 x 46,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Apfelbaum
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
olej, deska,
22.5 x 39.4 cm
sygnowany p.d.: M. APFELBAUM
Na odwrocie nalepione kartki z niemieckim tekstem informującym o artyście.
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
olej, tektura; 44,5 x 29,5 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: MApfelbaum
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)
APFELBAUM Maurycy (1887-1931)