SCHWEIKART Karol (1772 - 1855)
Portret damy w błękitnej sukni, 1824
olej, płótno (dublowane), 61,5 x 43 cm
sygn. l.d.: Schweikart. / 1824.
Obraz po konserwacji.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno (dublowane), 28 x 35 cm
Portret Bazylego Lawrowskiego, 1812 r.
olej, płótno dublowane, 55 × 44 cm
niesygnowany
na odwrociu napis: X.Bazyli Laworowski/ Dziekan Baligrodzki Paroch/Cerki (?) pozney Smolnika nar. we Wsi/Cisna d 12 Kwitnia V.S 1749 ro umarł/w Smolniku d22 Grudnia V.(?).1813ro./Pinxit orgin. K.Schweinkart/r.1812.we Lwowie
Estymacja: 15 000 - 18 000 zł
80. PORTRET DAMY W BŁĘKITNEJ SUKNI, 1827
olej, płótno,
35 x 28 cm
sygnowany p.d.: Schweikart | r. 827.
PORTRET MĘŻCZYZNY Z ORDEREM św. STANISŁAWA, 1829
Olej, płótno;
68 x 53,2 cm
Sygnowany p. śr.: Schweikart. | 1829.
PORTRET MĘŻCZYZNY Z ORDEREM ŚW. STANISŁAWA, 1829
Olej, płótno; 68 x 53.2 cm
Portret mężczyzny z orderem Leopolda, 1829
olej, płótno,
68 x 53.2 cm
obraz sygnowany pośrodku po prawej: Schweikart. | 1829.
Para portretów: kobiety i mężczyzny
olej, płótno, 62 x 48 cm; portret męski sygn. i dat. l. d.: Schweikart / 1823