RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Z cyklu: Zmierzch - Lolek (Romantyczna historia), 1998/2002 r.
kolaż, olej, fotografia, technika własna/płótno, 114 x 121 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Rykała | 1998 | 2002'
na odwrociu opisany: 'PL | JACEK RYKAŁ | 1998 R/2002 oil + collage 1998/93 "Lolek" - | "Romantyczna historia" | "Z CYKLU: ZMIERZCH - LOLEK | Jacek Rykała | 1998 | 2002'
cena wywoławcza: Wykup abonament
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
technika mieszana na płótnie, 50 x 49 cm, sygn.
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
kolaż, olej/płótno, 38,5 x 101,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Rykała 2001 r.'
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: 'KRZYSZTOF K.” | oil + collage 38,5 x 101,5 | JACEK RYKAŁA | 2001'
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
kolaż, olej/płótno, 67,5 x 36 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek Rykała | 2001'
sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: '"Mira" 36 x 68 | oil + collage | JACEK RYKAŁA 2001'
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage, technika własna
94 x 37,5 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, płótno, collage
122 x 123 cm
sygn. na odwr. śr.g.: Jacek Rykała 93
na górnej żerdzi krosien l.: [adres artysty]
śr.: "The Whispers [dalej napis nieczyt.] - Gate no 15" | oil + collage | 1993, p.: 122 x 123 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage
49 x 79 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Podszepty dzielnicy Sielec - Tadeusz, 1994 r.
collage, olej/płótno, 122 x 143 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jacek | Rykała | 94', opisany na odwrociu, na blejtramie: 'PL JACEK RYKAŁA | ul. WYSOKA 9a/87 | 41-200 | SOSNOWIEC | "Podszepty dzielnicy Sielec - Tadeusz" | 1994, oil + collage, 115 x 144 cm', na odwrociu stempel z Muzeum Śląskiego w Katowicach i numer inwentaryzacyjny
Jacek Rykała, Podszepty dzielnicy Sielec, Biuro Wystaw Artystycznych Katowice (1995), Biuro Wystaw Artystycznych Sopot, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Państwowa Galeria Sztuki w Łodzi, Instytut Polski w Wiedniu, Galeria Zapiecek w Warszawie (1996), (jako "Loniek 2")
Jacek Rykała, Podszepty dzielnicy Sielec, katalog wystawy Biuro Wystaw Artystycznych Katowice, Biuro Wystaw Artystycznych Sopot, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Państwowa Galeria Sztuki w Łodzi, Katowice 1996, il. s. nlb.
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Brama dla Mariana Maliny, 1994 r.
olej, kolaż/płótno, 167 x 129 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: `Jacek Rykała | 94`
- "Jacek Rykała. Żółte światło pustych miejsc", Sosnowickie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki, Sosnowiec 2010
- "Raj utracony? Jacek Rykała, wybór prac 1977-2007", Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice 12.2007-01.2008
- "Sosnowiec 2000", wystawa poplenerowa, Muzeum Sosnowiec, 2001
- Galeria pod Atlantami, kwiecień 1995, Wałbrzych (jako "Podszepty dzielnicy Sielec")
- Jacek Rykała, Żółte światło pustych miejsc, katalog wystawy, Sosnowickie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki, Sosnowiec 2010, s. 97
- Raj utracony? Jacek Rykała, wybór prac 1977-2007, katalog monograficznej wystawy, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Katowice 12.2007-01.2008, s. 62
- broszura towarzysząca wystawie monograficznej w Galerii pod Atlantami, Wałbrzych kwiecień 1995 (jako "Podszepty dzielnicy Sielec")
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage
37 x 96,5 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej, collage
72,5 x 40,5 cm
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
kolaż, olej, płótno,
74 x 89 cm (całość);
sygn. na odwrocie: Jacek Rykała/ 2006 oraz opis autorski:
?Ławeczka" oil + collage
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
technika własna/szkło
płótno
deska
26 x 94 cm
sygn.
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
technika własna,
52 x 60 cm,
sygn.
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
Olej, płótno, blacha, szkło,
74 x 89 cm,
sygn. na odwrocie płótna: Jacek Rykała 2006
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
olej/płótno, collage/płótno,
47,5 x 54 cm (razem z oprawą autorską)
sygnowany i datowany na odwrociu: `Jacek Rykała 2009`
opisany na blejtramie: `"Motocykl i mgła" olej + collage 47,5 x 54`
RYKAŁA Jacek (ur. 1950)
technika własna, płótno,
74 x 89 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jacek Rykała 2006