ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
gips patynowany, 29 x 13 x 11 cm;
sygn. z boku podstawy: MARC ANTOKOLSKY
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
brąz patynowany, wys. 24 cm;
sygn. z boku na ramieniu: BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
odlew: Warszawa, firma brązownicza "Br. Łopieńscy", lata 30. XX w.
Redukcja rzeźby z 1882 roku.
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
Brąz, marmur;
wys. 29 cm
Sygnowany: ODLEW | L. KRANTZ | WARSZAWA
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
brąz cyzelowany i patynowany, wys.: 53 cm
sygnowany: `ANTOKOLSKI`
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
brąz patynowany, na marmurowym cokole,
wys. całkowita 30 cm, wys. fig.: 22 cm;
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
brąz patynowany, podstawa z brązu,
wys. 52 cm (głowa 39 cm),
sygn.: ANTOKOLSKI
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
brąz patynowany, podstawa marmurowa,
wys. 29 cm (wys. głowy 24,5 cm)
przy podstawie znak odlewni: ODLEW/ L. KRANTZ/ WARSZAWA
ANTOKOLSKI Markus (1840-1902)
odlew L. Krantz, Warszawa, l. 20-te XX w.
brąz, wys. 24 cm
na podstawie "L. Krantz Warszawa"
Analogiczne przedstawienie w zbiorach Muz. Narodowego w Warszawie.