WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
ołówek, papier żeberkowy, 24 x 31,7 cm;
sygn. p.d.: WW [monogram wiązany];
Na odwrocie faksymile sygnatury WWeiss
oraz nr 004281
cena wywoławcza: Wykup abonament
Ołówek, papier; 30 x 22 cm
Sygnowany l. d.: Weiss |
sygnowany na odwrocie przy dolnej krawędzi:
W. Weiss | stempel: 004792
Ołówek, papier; 31,5 x 22,5 cm
Sygnowany p. d.: Weiss |
Sygnowany na odwrocie przy górnej krawędzi: W. Weiss |
stempel: 004778
Sangwina, papier; 31,2 x 23,8 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss |
na odwrocie w prawym dolnym rogu sygnatura:
WWeiss | stempel: 004103
Sygnowany p. d.: Weiss | na odwrocie pośrodku owalny stempel:
WW z napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA.
DOM ARTYSTY | pod nim stempel: 004792
Pastel, papier; 21,4 x 30,4 cm
Sygnowany p. d.: Weiss | na odwrocie pośrodku owalny stempel: WW z napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA.
DOM ARTYSTY | pod nim stempel: 005482
Pastel, papier; 30,7 x 21,5 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss na odwrocie pośrodku owalny stempel: WW z napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA.
DOM ARTYSTY | pod nim stempel: 005667
olej, sklejka,
17,3 x 21,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WW
olej na płótnie, 65,5 x 99,5 cm,
sygnowany p.d. "WW",
na odwrocie na płótnie: pieczątki z nr "0907" i "WW", oraz na blejtramie: 1) nalepka z danymi (tytuł: Akt, wykonanie: ol., nr 16538), 2) kartka z odręcznym napisem "Wojciech Weiss / Nr 58 akt", 3) napis odręczny "MNK 62/3"
kredka/papier, 36 x 27,5 cm (w świetle oprawy)
na odwrocie okrągła pieczątka: `ZE ZBIORÓW
WOJCIECHA WEISSA | DOM ARTYSTY | WW`, `004895`
olej/płótno, 46 x 60 cm
sygn. l. d.: `WW`
Chryzantemy i chińska porcelana
olej, sklejka, 64,5 x 49,5 cm;
sygn. l.d.: WWeiss
ołówek, papier, 37 x 27 cm;
sygn. p.d.: WW
Na odwrocie okrągła pieczęć: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA / WW oraz nr 004917.
olej, płótno, wym.: 47,5 x 65 cm
sygn. p.d.: W Weiss; na odwrocie płótna faksymile: 0757 WW
Olej, płótno; 50 x 70 cm
Sygnowany l. d.: WWeiss
olej, płótno, 50,5 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: WWeiss
na odwrocie na płótnie faksymile: 1054 / WW /3
Sadzawka św. Stanisława na Skałce
litografia barwna, papier, 40 x 28 cm
(w świetle oprawy);
sygn. l.d.: WW (monogram, na płycie)