WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Papier, ołówek; 31,8 x 22,4 cm
Sygnowany l. d.: WWeiss | p. d.: WWeiss | numer: 004045
Praca dwustronna
cena wywoławcza: Wykup abonament
Papier, ołówek; 22 x 30 cm
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie: pieczęć owalna z monogramem WW i napisem w otoku:
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY | numer: 004782
Papier, ołówek; 22,5 x 33,4 cm
Sygnowany l. d.: WW
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY | numer: 002536
Sygnowany p. d.: WWeiss
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY | numer: 004149
kredka, papier, 26,5 x 21,5 cm
sygn. d.śr. monogram wiązany: WW
na odwrocie faksymile podpisu W. Weissa oraz nr 005087
kredka, papier, 22 x 26,5 cm
sygn. p.d. monogram wiązany: WW
na odwrocie faksymile podpisu W. Weissa oraz nr 005092
kredka, papier, 21,5 x 26,5 cm
na odwrocie faksymile podpisu W. Weissa oraz nr 005076
olej, płótno na tekturze, 38,5 x 54 cm;
sygn. l.d.: WW
Ołówek, papier; 44 x 30 cm
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie: pieczęć owalna z inicjałem WW i napisem w otoku:
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY | numer: 004914
Ołówek, papier; 31,5 x 23,8 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss | l. d.: WW | p. d.: 004057
Rysunek dwustronny.
Sygnowany p. d.: WW
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY | numer: 004042
Ołówek, pastel; 30,5 x 21,5 cm
Sygnowany l. d.: WWeiss
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY | numer: 005294
Pastel, papier ; 30,5 x 21,5 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY |
numer: 005494
Ołówek, papier; 22,3 x 31,6 cm
Sygnowany l. d.: WW
Na odwrocie: pieczęć owalna z napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY z inicjałem WW | numer: 002666
Ołówek, papier; 23,7 x 30,3 cm
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie: p. d.: WWeiss | 004780
Rysunek dwustronny.
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie: pieczęć owalna z monogramem WW
i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA
DOM ARTYSTY | numer: 002556
PEJZAŻ, Z KALWARII, ok. 1915-18
olej na płótnie, 53,5 x 73 cm,
sygnowany p.d. "WWeiss"
olej na płótnie, 65,5 x 99,5 cm,
sygnowany p.d. "WW", na odwrocie na płótnie: pieczątki z nr "0907" i "WW", oraz na blejtramie:
1) nalepka z danymi (tytuł: Akt, wykonanie: ol., nr 16538),
2) kartka z odręcznym napisem "Wojciech Weiss / Nr 58 akt",
3) napis odręczny "MNK 62/3"
ołówek, papier, 22,8 x 15,9 cm;
sygn. p.d.: WW [monogram wiązany];
Na odwrocie powtórzona kompozycja
oraz p.g.: faksymile sygnatury WWeiss i nr 003904