NAŁĘCZ Włodzimierz (1865, Kijów - 1946, Jeruzal k. Skierniewic)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno naklejone na tekturę; 44,8 x 60,3 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.: W. Nałęcz
olej, płótno, 109 x 174 cm; sygn. p.d.:
Marceli Nałęcz - Dobrowolski Kraków 1904 (?)
JEZIORO CZTERECH KANTONÓW, 1893 r.
Olej, płótno; 46 x 60,9 cm
Sygnowany czerwonym olejem l. d.: Nałęcz; oraz czarnym olejem p. d.: W. N. 93
Na krośnie fragment nalepki z odręcznym napisem: Wł. Nałęcz | Jezioro Czterych [sic! ] K (...) | (...)
olej, płótno, 37 x 60 cm
sygnowany l.d.: Włodz. Nałęcz 1932
Olej na płótnie 36 x 50,5 cm
Sygnowany p.d. - "Wł. Nałęcz"
olej, płótno 63,7 x 86,3
sygnowany u dołu po prawej: "Wł. Nałęcz 1931"
olej, płótno, 31 x 59 cm;
sygn. l.d. - WNałęcz 1919 (inicjały związane)
olej, płótno, wym. 36,5 x 80 cm;
sygn. p.d.- Wł. Nałęcz 1932
Olej, płótno naklejone na dyktę, 44,8 x 60,3 cm
Sygn. po prawej u dołu brązowym olejem: W.Nałęcz