SOBEL Judyta (1924 Lwów - 2012 Nowy Jork)
olej/płótno, 76,5 x 61,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Sobel | 68'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 59 x 74,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.Sobel 73`
sygnowany na odwrociu: `Judith Sobel Zuker`
olej/płótno, 61 x 76 cm
sygnowany l.d.: J. SOBEL 1969
opisany na odwrocie pismem odręcznym: J. Sobel | Woodstok | 1969
olej/płótno, 76 x 91,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. SOBEL | 62`
WIDOK Z BROOKLYNU NA MANHATTAN, 1973
Akwarela, kredka, papier; 56 x 71 cm
Sygnowany p.d.: J.SOBEL
olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.SOBEL 47`
Sygnowany p.d.: J.SOBEL
olej/płótno, 83,5 x 71 cm
sygnowany p.d.: `J.SOBEL`
- zakup bezpośrednio od artystki
- kolekcja prywatna, Nowy Jork
olej/płótno, 76 x 91,5 cm
- kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
- kolekcja prywatna, Warszawa
olej/płótno, 72 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J. SOBEL 47`
Pejzaż z czerwoną górą, 1960 r.
olej/płótno, 75,5 x 92 cm
sygnowany i datowany l.d.: `J. SOBEL ZUKER | 1960`
olej/płótno, 91,5 x 76 cm
sygnowany p.d.: `J.SOBEL`
MAKI I SŁONECZNIKI W NIEBIESKIM WAZONIE, ok. 2008
Olej, płótno; 51 x 41 cm
Sygnowany l.d.: J.SOBEL
OWOCE, BUTELKA I ZABAWKI NA STOLE, 2008
Olej, płótno; 51 x 40,5 cm
Sygnowany p. d.: 51 x 40,5 cm
Olej, płótno, 61 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: J.SOBEL
BUKIET KWIATÓW W DZBANKU, 2007
Olej, płótno; 61 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.:J.SOBEL | 07
sygn. p.d.
olej, płótno
51x60.5 cm