AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
akwarela, papier, 62 × 46 cm
sygn. i dat. p. d.: Augustynowicz/1912
na odwrocie nalepka z Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga z Warszawy (ul. Marszałkowska 131) oraz orzeczenie Kazimierza Buczkowskiego
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela na kartonie, 30,5 x 37, 5 cm,
sygnowana i datowana p.d. "Augustynowicz 1921".
akwarela, papier, 64,5 x 51 cm,
sygn. l.d.: Augustynowicz.
* Cena gwarantowana.
akwarela, papier
71,5 x 126 cm (w świetle ramy)
sygn. p.d.: Augustynowicz 1916
Wiejska dziewczyna w czerwonej chustce
akwarela, tektura; 57,5 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Augustynowicz ;
na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Salon Sztuki - Walentynowicz / Cz. Garliński / Warszawa, Mazowiecka 18 / Tel 158-21
akwarela na tekturze,
38,5 x 26,5 cm, sygnowana i datowana l.d. "Augustynowicz 1925"
akwarela, papier; 38,8 x 64 (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Augustynowicz
akwarela, papier; 71 x 54 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustynowicz
DOMY w PODGÓRSKIM MIASTECZKU, 1933
akwarela na tekturze,
32,5 x 44 cm,
sygnowana i datowana p.d. "Augustynowicz /1933"
akwarela/papier, 47 x 32 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p.d.: `Augustynowicz`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
olej/deska, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Augustynowicz 1903`
Odwrocie: papierowa naklejka z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie z 1903 r. o zakupie obrazu do rozlosowania wśród członków Towarzystwa
Estymacja 8 000 - 10 000 zł
Portret młodego górala, 1914-1921
akwarela, papier; 68 x 48 cm w świetle passe-partout;
sygnowana po prawej stronie u dołu: Augustynowicz
olej/płótno naklejone na tekturze, 34 x 55,5 cm
Odwrocie: papierowa naklejka z TPSP we Lwowie - "Zakupione do losowania na r. 1907"
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
akwarela, karton ; 78 x 105 cm ;
sygnowana i datowana po lewej stronie u dołu: Augustynowicz 1924
akwarela/karton, 98 x 63 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Augustynowicz 1915.`
Estymacja: 6 000 - 9 000 zł
Plac przed kościołem św. Piotra i Pawła
akwarela, papier, 29,5 x 21,5 cm,
sygn. p.d.: Augustynowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
25,5 x 58 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustynowicz
sygn. p.d.: Augustynowicz
Akwarela, papier; 36 x 25 cm (w świetle ramy)
Sygnowany l.d.: Augustynowicz