JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 19 x 24 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem l.d.: 'B.Jamontt', sygnowany na płycie p.d.: 'BJ'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
sygn. dat. l.d.
olej, sklejka
51x66.5 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 19 x 24 cm
sygnowana na płycie p.d.: `BrJ`
na odwrociu nalepka galerii `Plater` z opisem grafiki
- kolekcja Krystyny Wróblewskiej
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Akwaforta; wym.: 190 x 240 mm;
sygn. pł. p.d.: BJ. Praca z kolekcji Krystyny Wróblewskiej. Na odwrocie naklejki kolekcjonerski i galeryjne z opisem. Praca oprawiona.
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwaforta/papier, 19 x 24 cm (w świetle passe - partout)
sygnowana na płycie p.d.: `BJ`
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
kredka/papier, 19 x 14,5 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
ołówek/papier, 25 x 32,5 cm (w świetle passe - partout)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
ZAGRODY WŚRÓD DRZEW ZIMĄ, 1917
olej na tekturze, 39,5 x 50 cm, sygnowany l.d. "B. Jamontt 17"
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Olej, tektura,
20 x 27 cm,
sygn. l.d.: jam
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej/tektura,
21 x 29 cm
sygnowany l. d.: `Br. Jamontt`
ODWROCIE: tytuł autorski
Estymacja: 4 500 - 6 000
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
21 x 28 cm
Sygnowany p.d.: Br.Jamontt | 1952
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
21,8 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: Br.Jamontt | 1943
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
akwarela na kartonie,
24,5 x 32,7 cm,
sygnowana p.d. "BJ 1955", na odwrocie dedykacja: "Dla Pani Muszki Gintyllanki na pamiątkę czasów wspólnie przeżytych/ 23/IX 1955 Br Jamontt"
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
olej na kartonie,
22 x 28,4 cm, sygnowany monogramem "BJ 52"
Ze zbiorów Aldony Romanowicz
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
22,2 x 38,3 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura;
21,8 x 29,5 cm
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
gwasz/tektura,
33,3 x 25 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Br Jamontt I 35`
JAMONTT Bronisław (1886-1957)
Gwasz, tektura
26,3 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: Br.J | 38