DAUN Alfred (1854-1922)
Poetka Bronisława Ostrowska jako Ewa, 1915 r.
gips, 37 x 18 x 31 cm
na podstawie sygnowany i datowany: 'Alfred Daun 1915' oraz opis: 'Bronisława - Ewa'
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAUN Alfred (1854-1922)
gwasz, papier, 21 x 32 cm;
sygn. i dat. l. d.: DAUN A./Dobczyce/1917 ; na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez syna artysty
DAUN Alfred (1854-1922)
terrakota, 80 x 28 x 33 cm
na podstawie owalna, wgłębna pieczęć z napisem: `KAFLARNIA A. ZYCHONIA | W DĘBNIKACH POD KRAKOWEM`
stan zachowania: podstawa klejona
Do rzeźby dołączona jest opinia z 2014 roku wystawiona przez Annę Król.
DAUN Alfred (1854-1922)
MEDALION Z PROFILEM KOBIETY, 1920
Brąz;
średnica: 25,5 cm
Sygnowany p.d.: w Krakowie | w Styczniu | 1920 | Alfred | Daun
DAUN Alfred (1854-1922)
Profil młodej kobiety - płaskorze¼ba
brąz,
średnica 25,5 cm,
z prawej u dołu napis: w Krakowie / w Styczniu / 1920 / Alfred / Daun