HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
akwarela, papier; 25,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KHeimroth / 1888.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Olej, płótno, tektura, 54 x 37 cm,
sygn. l.d.: Heimroth Paryż [1]906.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Hucułka w zimowym pejzażu, 1906
olej, płótno naklejone na tekturę; 66 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Heimroth. Paryż. 906.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, płyta, 32,8 x 54,8 cm
sygn. i dat. l. d.: Heimroth. Warszawa 909.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Hucułka w zimowym pejzażu (1906)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno/tektura
65.5x61 cm
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, płótno dublowane (?); 82 x 59 cm;
sygn. p. d.: Heimroth.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
sygn. l.d.
gwasz, papier
28.5x47 cm (w świetle passe-partout)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, tektura; 27 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Heimroth. Kraków 99
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Olej, sklejka, 46,5 x 35,5 cm,
sygn. l.d.: Heimroth Kraków [18]99
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, deska; 24,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K Heimroth
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, płyta?, 31 x 47 cm;
sygn. l.d.: Heimroth Buczacz 909.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Olej, płótno;
52 x 36,5 cm
Sygnowany l.d.: Heimroth Zadole 1904
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
W ŚWIETLE KSIEŻYCA, 1909
Olej, płótno naklejone na tekturę; 30,5 x 47 cm
Sygnowany l.d.: Heimroth Buczacz 909.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Ruiny zamku w Buczaczu o zmierzchu, 1909
olej, płótno, 30 x 47 cm;
sygn. l. d.: Heimrott Buczacz 909
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
RZEKA W ŚWIETLE KSIĘŻYCA, 1899
Olej, tektura; 27 x 40,5 cm
Sygnowany l.d.: Heimroth Kraków 99.
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, płótno
82 x 64 cm;
sygn. l. d.: Heimrott Paris 90 (?)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
akwarela/papier, 32 x 51 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l. d.: `Heinmroth | (
) | Białoruś`
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, tektura, 36 x 49 cm;
sygn. l.d.: Heimroth Gro...ów 903
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, tektura, 36 x 49 cm;
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, tektura, 36 x 49 cm;
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Akwarela, gwasz, papier; 19,7 x 28,5 cm
Sygnowany l. d.: Heimroth
Nad sygnaturą napis ołówkiem: Haimroth
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Akwarela, gwasz, papier; 21,6 x 28,4 cm
Sygnowany l. d.: Heimroth
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, dykta;
32 x 43,5 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie na dole: Heimroth 98
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
olej, płótno na tekturze;
29 x 48 ;cm
sygnowany i datowany po lewej stronie na dole: Heimroth Kraków 99
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Olej, płótno, 36 x 47,4 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Heimroth. Kraków 900
HEIMROTH Karol (1860 - 1930)
Olej, płótno naklejone na tekturę, 62,8 x 119,3
Sygnowany białym olejem l.d.r.: Heimroth. Kraków 913